Překlady a tlumočení

Bartošová Translations

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby v jazykovém páru čeština – němčina (v obou směrech). Dodávám kvalitní překlady a jsem spolehlivým partnerem při obchodních jednáních, školeních a konferencích s Vaším německy mluvícím obchodním partnerem.

Překládám a tlumočím texty nejrůznějšího zaměření. Provádím překlady beletristické stejně kvalitně jako překlady z technických oborů, např. lakýrnictví, automobilový průmysl atd. Na každou zakázku se svědomitě a pečlivě připravuji pomocí rešerší, sestavování glosářů, konzultacemi s odborníky apod. Vím, že překladatel a tlumočník musí být schopen a ochoten se neustále vzdělávat, aby mohl vyhovět požadavkům zákazníka, a proto také není problém přizpůsobit se právě Vám a odvést práci ve špičkové kvalitě k Vaší spokojenosti.

Jak v oboru překladatelství, tak v oboru tlumočnictví mám stálé klienty, což svědčí o jejich spokojenosti s mou prací. Proto věřím, že budu schopna uspokojit také Vaše požadavky k Vaší 100% spokojenosti.

Vzhledem k tomu, že jsem OSVČ a také neplátce DPH, mohu Vám na rozdíl od překladatelské kanceláře poskytnout cenově výhodnější nabídku.

Překlady

Každý překlad je jedinečný a přizpůsoben požadavkům a potřebám klienta.

Korektury

Ráda dohlédnu na správnost Vašich textů a opravím případné nedostatky.

Expresní překlady

Potřebujete překlad do 24 hodin? Neváhejte mne kontaktovat.

Tlumočení

Kontakt s klienty mne naplňuje a těší. Proto budu spolehlivým partnerem Vašich jednání, či průvodcem.

Kolik stojí překlady a tlumočení?

Zobrazit kompletní ceník

Ceny překladů a tlumočení

Uvedené ceny jsou orientační. U každé zakázky je cena určována individuálně.